Agnieszka Tkacz

Agnieszka Tkacz

asertywnośćemocjekomunikacjakultura organizacyjnamentoringmotywacjawork life balance

Dyplomowana coachka i trenerka biznesu, mentorka mówców. Laureatka 3-ego miejsca w mistrzostwach Polski w przemówieniach publicznych w 2023 roku. Najchętniej zabiera klientów na spacery.
Otrzymała tytuł Distinguished Toastmaster za wybitne osiągnięcia w organizacji Toastmasters International, w której kształci się mówców i liderów. Pełniła tam role prezesa klubu i dyrektora regionu, mając pod opieką 4 kluby i ponad 80 osób rozwijających swoje umiejętności przemawiania publicznego i przywódcze.
Jest mentorką mówców na konferencjach TEDx.
Od 6 lat związana z międzynarodową społecznością osób uczących się języka angielskiego, gdzie pełniła rolę liderki i coacha dla ponad 1000-osobowej społeczności.
Od wielu lat kształci się w przekazywaniu informacji zwrotnej oraz wspieraniu i motywowaniu. Wiedzę tę przekazuje w czasie warsztatów i mentoringu. Uczy strategii, które pozwalają regulować emocje, poprawiać umiejętności komunikacyjne oraz podnosić skuteczność w oparciu o mocne strony. Uważa, że pozytywna i produktywna kultura organizacyjna jest jednym z najważniejszych czynników poprawiających morale pracowników.

Sprawdż szkolenia, które prowadzi Agnieszka Tkacz

Olsztyn